PR pracovník

Zařízení: Správa DCHOO
Místo výkonu: Kratochvílova 931/3, Ostrava 702 00
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: nástup možný ihned
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Mgr. Hana Mamčařová

Diecézní charita ostravsko – opavská vypisuje výběrové řízení na pozici

Požadujeme:

Vysokoškolské vzdělání, zkušenosti z marketingu výhodou

Samostatnost, zodpovědnost

Výborné komunikační dovednosti, dobrou vyjadřovací schopnost

Znalost práce s grafickými programy Adobe příp. CorelDraw

Flexibilita, pracovitost a kreativní přístup

Zájem o sociální sítě

Trestní bezúhonnost

Další předpoklady:

Odolnost vůči stresu

Sdílení hodnot křesťanství výhodou

Aktivní řidič

Hlavní okruhy náplň práce:

Vytváření PR oblastních Charit, středisek DCHOO

Doprovodné marketingové aktivity projektů DCHOO

Správa a propagace na sociálních sítích

Koordinace propagačních akcí, tiskových konferencí, výstav, festivalů

Tvorba propagačních materiálů

Psaní článků, tiskových zpráv

Komunikace s médii

Správa, editace webu

Nabízíme:

Mzda 20 000 – 25 000 Kč

nástup možný ihned

plný úvazek

smlouva na dobu určitou do 31. 1. 2019 s možností prodloužení

pružná pracovní doba, mobilní telefon, notebook, stravenky, 5 týdnů dovolené

homeoffice, sick day

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na personalni@dchoo.charita.cz společně s motivačním dopisem do 22. 1. 2018. Do předmětu e-mailu je nutné napsat „Výběrové řízení PR pracovník“. Po vyhodnocení Vámi zaslaných dokumentů budete pozváni na osobní pohovor.

Podpořte nás

Podporují nás:

Logo OPZ barevné

Grafika1