2. Diecézní setkání dobrovolníků charity

22. 9. 2018, 15:00 Na Valech 7, 722 00 Ostrava Třebovice Akce pro dobrovolníky

22. září se v třebovické orlovně setkají dobrovolníci, kteří pomáhají v diecézních charitách. Společné setkání zpestří zajímavý doprovodný program: vystoupí např. hudební skupina Naděje,  zazpívají dobrovolníci z Českého Těšína a o službě dobrovolnictví promluví Mgr. Helena Baránková.

Bez vás to nejde!

Chartita, význam slova vychází z latinského caritas, to znamená milosrdenství. Podstatou charitní práce je pak pomoc lidem v nouzi bez ohledu na vyznání, náboženství, rasu nebo politickou orientaci. Velkou měrou se podpory účastní také řada dobrovolníků a právě pro ně je připraveno již 2. Diecézní setkání dobrovolníků charit.

22. září zaplní třebovickou orlovnu dobrovolníci z celého Moravskoslezského kraje, vč. části Jesenicka. Těšit se mohou na pestrý program, zazní skupina Naděje, budou se předávat dobrovolnické zkušenosti a dobrovolníci z Českého Těšína ukáží, že mají nejen zlaté srdce, ale také zlato v hrdle.

Jak se můžete setkání zúčastit? Je to jednoduché, kontaktujte v místě svého působení kooridnátora dobrovolníků a zaregistrujte se u něj na akci. Vstup na setkání je zdarma.

Těšíme se na Vás!

Pozvánka na 2. Setkání dobrovolníků 2018

Jak se dostanete na místo setkání?

Níže naleznete mapu s označením místa setkání.

Doprava MHD: tramvajová linka č. 4 a 19, na zastávku Sokolovská.

Mapka místa konání akce