Den otevřených dveří nízkoprahového klubu Horizont

10. 10. 2018, 14:00 Holvekova 204/44, 718 00 Ostrava-Kunčičky Den otevřených dveří, Akce pro veřejnost

Srdečně Vás zveme na den otevřených dveří a slavnostní požehnání nových prostor nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Horizont, které proběhnou ve středu 10. 10. 2018 od 14 hodin na adrese Holvekova 204/44, Ostrava-Kunčičky.

Klub Horizont v Ostravě-Kunčičkách prošel v první polovině tohoto roku velkou rekonstrukcí. Děti a mládež z místní lokality tak mohou smysluplně trávit svůj volný čas v bezpečnějším a zdravějším prostředí. Charitní tým, který se o chod této sociální služby stará navíc získal plnohodnotné zázemí.

Během dne otevřených dveří si může prohlédnout nově opravené prostory, seznámit se s týmem, který zajišťuje sociální službu a poznat naši práci zblízka. Pro děti jsme připravili soutěže, malování na obličej
a výtvarnou dílničku
.

Další informace jsou dostupné v tiskové zprávě ZDE.

Těšíme se na vás!

Pozvánka na Den otevřených dveří nízkoprahu Horizont

Projekt je spolufinancován Moravskoslezským krajem, statutárním městem Ostrava – městským obvodem Slezská Ostrava a Nadačním fondem RESIDOMO.