Pracovník v sociálních službách

Místo výkonu: Charitní dům Matky Terezy, Dolní brána 57, Nový Jičín a Straník 39
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: červen 2021
Výběrové řízení: Ano

CHARITA NOVÝ JIČÍN

hledá pro

CHARITNÍ DŮM MATKY TEREZY – AZYLOVÝ DŮM

pracovníka na  pozici:

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Pracovní náplň:

  • práce s lidmi bez přístřeší,
  • služba v provozu azylového domu a noclehárny v Charitním domě Matky Terezy v Novém Jičíně a Straníku,
  • nepřetržitý provoz s 12 hodinovými směnami, pracovník bude mít nepravidelné směny.

Nabízíme:

  • smlouvu na dobu neurčitou se zkušební dobou na tři měsíce,
  • odpovídající platové ohodnocení,
  • zajímavou a smysluplnou práci,
  • zázemí stabilní neziskové organizace.

 Požadujeme:

  • splnění kvalifikačních předpokladů pro výkon sociálního pracovníka podle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách,
  • výborné komunikační schopnosti a psychická odolnost,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • znalost práce na PC,
  • ztotožnění se s filosofií Charity, církevní organizace zajišťující v duchu křesťanské lásky pomoc lidem v nouzi, motivaci k práci s lidmi bez přístřeší.

Místo výkonu práce: Charitní dům Matky Terezy, Dolní brána 57, Nový Jičín a Straník 39.

Zájemci o uvedenou pracovní pozici, splňující požadovaná kritéria, mohou zaslat v termínu do 30. 4. 2021 přihlášku do výběrového řízení spolu se svým životopisem na adresu: Charitní dům Matky Terezy, Dolní brána 57, 741 01 Nový Jičín nebo e-mailem na: charitanj@charitanj.cz

Předpokládaný nástup 1. 6. 2021.