Sociální pracovník

Místo výkonu: Charitní dům Matky Terezy, Dolní brána 57, Nový Jičín a Straník 39
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: ihned (případně dohodou)
Výběrové řízení: Ano

CHARITA NOVÝ JIČÍN

hledá pro

CHARITNÍ DŮM MATKY TEREZY – AZYLOVÝ DŮM

pracovníka na  pozici:

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

Pracovní náplň:

  • práce v sociální službě - Charitním domě Matky Terezy - azylový dům v Novém Jičíně a ve Straníku,
  • práce s lidmi bez přístřeší,
  • jednání se zájemcem o službu, předávání informací o činnostech služby,
  • uzavírání smluv o poskytnutí služby,
  • individuální plánování dle potřeb uživatelů služby,
  • jednání v zájmu klienta s dalšími institucemi, spolupráce s jinými organizacemi,
  • vedení dokumentace uživatelů,
  • připravenost řešit aktivně mimořádné situace vyplývající z poslání organizace (povodně, Tříkrálová sbírka apod.).

Nabízíme:

  • smysluplnou a odpovědnou práci na plný úvazek,
  • zázemí silné organizace, která je součástí katolické církve,
  • odpovídající platové ohodnocení,
  • příspěvek na stravování,
  • pro pracovní účely služební mobil a služební automobil,
  • podporu – odborné vedení, další vzdělávání, možnost supervize,
  • 7,5 hodinová pracovní doba.

Požadujeme:

  • splnění kvalifikačních předpokladů pro výkon sociálního pracovníka podle zákona 108/2006 §109 a §110,
  • bezúhonnost, zdravotní způsobilost, odborná způsobilost,
  • znalost Zákona o sociálních službách 108/2006 a vyhlášky 505/2006 Sb.,
  • výborné komunikační schopnosti a psychická odolnost,
  • samostatnost, spolehlivost, empatie, pečlivost,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • znalost práce na PC (MS Word, Excel, Google aplikace, Office 365),
  • ztotožnění se s filosofií Charity, církevní organizace zajišťující v duchu křesťanské lásky pomoc lidem v nouzi, motivaci k práci s lidmi bez přístřeší.

Místo výkonu práce: Charitní dům Matky Terezy, Dolní brána 57, Nový Jičín a Straník 39.

Zájemci o uvedenou pracovní pozici, splňující požadovaná kritéria, mohou zaslat v termínu do 20. 4. 2021 přihlášku do výběrového řízení spolu se svým životopisem na adresu:  Charitní dům Matky Terezy, Dolní brána 57, 741 01 Nový Jičín nebo e-mailem na: charitanj@charitanj.cz.

Kontaktní osoba: Eva Mrázková, DiS;  Mob.: 731 697 880; e-mail: eva.mrazkova@charitanj.cz.

Nástup: Ihned, nebo po domluvě.