3. Ukrajinský festival ve fotografiích

3. Ukrajinský festival ve fotografiích

Nestihli jste s námi prožít 3. Ukrajinský festival? Sdílejte s námi atmosféru setkávání a poznávání ukrajinské kultury prostřednictvím fotografií.

Barvy Ukrajiny

30. 6. 2018 se zahrada TV Noe v centru Ostravy proměnila na kousek živé Ukrajiny. Děkujeme všem partnerům, kteří nám umožnili realizaci festivalu, vystupujícím, hostům z Ukrajiny a zejména návštěvníkům, kteří vytvořili neuvěřitelnou atmosféru přímo na místě festivalu.

Těšíme se na Vás zase příště!

Vítejte3. Ukrajinský festivalStředisko humanitární pomoci a rozvojové spolupráce pomáháTjačivská Muzika ze Zakarpatské oblastiOchutnávka borščeŽivá atmosféra festivaluVýstava fotografií Kontrasty UkrajinyWorkshopy pro dětiFolklórní soubor Korále z OlomouceVystupuje Tjačivská Muzika

Děkujeme autorkám fotografií p. Leně Labajové a p. Michaele Gavlákové, stejně tak platformě Člověk a víra, která focení zprostředkovala.

Poděkování patří také partnerům: České rozvojové agentuře, Moravskoslezskému kraji, p. náměstkovi hejtmana města Ostravy p. Ing. Zbyňku Pražákovi, Ph.D., který převzal záštitu nad konáním festivalu, Festivalu v ulicích a TV Noe. Projekt mediálně podpořili: Magazín Patriot a čas. Program. Děkujeme!

crpomoc_horiz_rlogo_jpgostrava                    FVU-K                   LOGO-NOE-2018

 

Mediální podpora:

                magazin-patriot-logo              Program Ostrava logo

Tříkrálová sbírka 2019
Podpořte nás
 
Podporují nás:

 

Logo OPZ barevné

 
Grafika1

Partneři

 
 

Najdete nás také na:

 

Facebook Round  Instagram round social media icon free  Youtube round

Připojte se