Je tady Týden sociálních služeb

Je tady Týden sociálních služeb

Ve dnech 5.–11. října 2020 Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR vyhlásila již XII. Týden sociálních služeb. V rámci tohoto týdne se i některé naše sociální služby připojí k akcím spojeným s tímto tematickým týdnem.

Sociální služby, jejich klienti i pracovníci jsou zde za každých okolností. Nezapomínejme na ně!

Den otevřených dveří i programy pro děti v nízkoprahových klubech

V Sociálně-dluhové poradně v centru Ostravy proběhne v úterý 6. října den otevřených dveří. Od 10 do 17 Vám naši sociální pracovníci rádi pomohou odbornou radou i doporučením.

Oba nízkoprahové kluby si pak připravily program pro děti. V pondělí 5. října klub v Muglinově ožije záplavou rostlin v rámci Květinového dne, od 14 do 17:30 se můžete stavit a zasadit si vlastní květinu. O den později, si děti v klubu zavaří v rámci klubového pečení a ve středu si vyrobí halloweenské svícny. Ve čtvrtek 8. října si tým nízkoprahu v Kunčičkách připravil podzimní tvoření. Zveme všechny kreativní duše od 13 do 17 hodin. 

Vzhledem k aktuálnímu vývoji šíření onemocnění COVID-19 budou dodržována zvýšená hygienická opatření. Prosíme účastníky akcí, aby měli roušku. K dispozici bude desinfekce rukou. Program bude připraven pro skupinky max. 10 osob, případní další zájemci se mohou zúčastnit programu podle aktuální obsazenosti na místě.

DoD_poradna_6. 10. 2020-01