Ples s Charitou

Ples s Charitou

Přijďte na benefiční Ples s Charitou, který se uskuteční v pátek 24. listopadu 2017 od 19 hod. v Clarion Congress hotelu Ostrava. Srdečně zveme všechny, kteří mají zájem o charitní činnost našich 18  oblastních  charit.

Ples s Charitou je netradiční akcí, která se koná při 20. výročí založení diecézní charity. Jeho program všechny přítomné zábavnou formou zavede do světa pomoci druhým, lásky i víry v pomoc každému, kdo je v nouzi. Večerem vás provede a k tanci zahraje kapela DolBend. V rámci bohatého doprovodného programu se můžete těšit i na vystoupení zpěvačky Markéty Konvičkové, která si pro tento večer připravila speciální hudební vsuvku. Součástí plesu bude také bohatá tombola o netradiční ceny a raut. V rámci celé akce se budete moci seznámit s  činností  charit  a  naší  pomoci  v  zahraničí.

Ples s Charitou má benefiční charakter a zakoupením vstupenky v hodnotě 500 Kč přispějete na aktivity diecézní charity ve prospěch potřebných lidí na Ukrajině a v Moldavsku, kterým se věnuje Středisko humanitární pomoci a rozvojové spolupráce zejména v projektech:

Adopce na dálku

(Ukrajina - oblast Zakarpatská a Ivanofrankivská)

Dětský domov Ivanofrankivsk (11)

Pomáháme dětem ze sociálně slabých rodin získat vzdělání a rozvíjet jejich osobnost. Díky tomu zvyšujeme i celkovou životní úroveň.

Důstojný život

(Ukrajina - oblast Zakarpatská, Moldavsko - oblast Singerei)

Ukrajina (1)

Podporujeme seniory, kteří jsou v nouzi, nemají kde bydlet, nebo jsou trvale nemocní. Zároveň pomáháme osamělým a zdravotně postiženým lidem.

Domov pokojného stáří

(Ukrajina - vesnice Usť Čorna)

P3220472

Podílíme se na poskytování pobytových služeb pro opuštěné seniory, kterým poskytujeme komplexní péči, zahrnující stravu, úklid, praní prádla,  asistenci  i  ošetřovatelskou  činnost.

Dětský domov sv. Mikuláše

(Ukrajina - město Ivano-Frankivsk)

Dětský domov Ivanofrankivsk (13)

Vytváříme  domov  pro  děti,  které  o  něj  přišly.

 

Vstupenky  na  ples  zakoupíte prostřednictvím  sekretariátu  DCHOO

Mgr. Hana Mamčařová hana.mamcarova@dchoo.charita.cz, tel. 599 525 941

Děkujeme za vaši podporu.

Související akce

Ples s Charitou (24. 11. 2017, 19:00)
Tříkrálová sbírka 2019
Podpořte nás
 
Podporují nás:

 

Logo OPZ barevné

 
Grafika1

Partneři

 
 

Najdete nás také na:

 

Facebook Round  Instagram round social media icon free  Youtube round

Připojte se