Pozvánka na Slezskou lilii s pozdravem kardinála Dominika Duky

Pozvánka na Slezskou lilii s pozdravem kardinála Dominika Duky

Poslechněte si pozvánku kardinála Dominika Duky na mezinárodní festival moderní křesťanské hudby, který se uskuteční 15. - 16. června 2013 v Ostravě - Kunčičkách.

 

Letošní ročník festivalu Slezská lilie se uskuteční opět ve dvou dnech v Ostravě – Kunčičkách. První festivalový den bude probíhat od 14:30 hod. až do nočních hodin. Vystoupí například skupiny Mňága a Žďorp, Iva Bittová nebo Prague Cello Quartet. Druhý festivalový den uspořádáme mši svatou od 10:30 hod. s promluvou P. Vojtěcha Kodeta, ThD., OCarm., po které bude následovat jeho přednáška. Přednášející P. Vojtěch Kodet patří mezi významné osoby v oblasti přednášek a formační činnosti, duchovních cvičení, služby uzdravování a osvobozování. Celým dnem nás bude provázet skupina KaPři.

Vstupné na první festivalový den je zpoplatněno. Lístky můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu v pobočkách sítě Ticketpro nebo na www.ticketpro.cz. Druhý festivalový den je vstup zcela zdarma.

Veškeré informace naleznete na www.slezskalilie.cz

Pořadateli festivalu jsou Diecézní charita ostravsko-opavská a Římskokatolická farnost Ostrava-Kunčičky. Festival se uskutečnÍ také za podpory Moravskoslezského kraje, statutárního města Ostrava, ČEZ, RPG Byty, s. r. o., městského obvodu Slezská Ostrava, ArcelorMittal Ostrava a. s.