Reflexní pásky na Ukrajinu

Reflexní pásky na Ukrajinu

Podpořte bezpečnost chodců na Ukrajině. Do 31. května můžete přispět zakoupením reflexních pásků, které mohou zachránit život. Připojte se i Vy. 

Vážení přátelé,

obracíme se na Vás s prosbou o pomoc a podporu naší sbírky reflexních pásků na Ukrajinu. Tyto pásky stojí pár korun a mohou zachránit život dítěti či starým lidem. Cesty na Ukrajině jsou mimo velká města často neosvětlené a to stejné platí pro chodce, kteří většinou nemají jinou možnost, než jít po krajnici. Jednoduché reflexní prvky, které jsou v odlehlejších oblastech na Ukrajině nedostatkovým zbožím, pak můžou mít i cenu života.

Sbírka vzniká na základě tragické nehody, kterou měl minulý rok jeden z kněží na Zakarpatí. Když jel v noci v autě, nešťastně srazil a na místě zabil tři ženy, které se vracely z kostela. Cesta byla bez osvětlení a ženy nebyly nijak označeny.

Tuto zprávu s prosbou o pomoc nám napsal otec Anton Verbovský, který byl farářem ve Frýdku a nyní působí v Korolevu na Zakarpatí.

Pokud můžete, zapojte se prosím také. Nesbíráme peníze ale přímo reflexní pásky, které se dají koupit za pár korun téměř všude.

Sběrné místo:
Středisko humanitární pomoci a rozvojové spolupráce
Diecézní charita ostravsko-opavská
Kratochvílova 3
702 00 Ostrava

Kontaktní osoba:
Miroslav Hodeček ml.
Tel.: 734 792 048
E-mail: miroslav.hodecek.ml@dchoo.charita.cz

Sbírka potrvá do čtvrtka 31. května 2018.

Děkujeme!

reflexni_pasky_ukrajina

Podpořte nás
 
Podporují nás:

 

Logo OPZ barevné

 
Grafika1

Partneři

 
 

Najdete nás také na:

 

Facebook Round  Instagram round social media icon free  Youtube round

Připojte se