Slezská lilie 2013 - Přijďte včas stý a třístý návštěvník dostane dárek

Slezská lilie 2013 - Přijďte včas stý a třístý návštěvník dostane dárek

Již tento víkend 15. a 16. června proběhne festival Slezská lilie. Návštěvník, který si zakoupí vstupné na sobotní program a přijde jako stý nebo třístý dostane mobilní telefon.

Slezská lilie vykvete ve dvou dnech v Ostravě-Kunčičkách. V rámci sobotního programu vedle gospelových a worshipových kapel vystoupí interpreti jako je například Prague Cello Quartet, Mňága a Žďorp nebo Iva Bittová. Úspěšná česká zpěvačka, houslistka a také herečka se představí s kapelou Čikori. Spolu s nimi na sobotní „Noci lilie“ vystoupí multiinstrumentalista Ganesh Anandan.

Neděle „Den andělů“ bude patřit otci Vojtěch Kodetovi, jehož přednášky doprovodí Kapela Příchovice (KaPři) a také polské polská folklórní Kapela spod Rachowca. Součástí odpoledního programu bude vystoupení ostravského zpěváka a improvizátora Patrika Kee s jeho OneVoiceShow.

Kompletní program včetně dalších informací k festivalu naleznete na www.slezskalilie.cz

Vstupenky na sobotní program je možno zakoupit v předprodeji za zvýhodněnou cenu. Vstupenky je možno zakoupit v pobočkách prodejní sítě Ticketpro nebo na www.ticketpro.cz

V případě nepříznivého počasí jsou v areálu velkoprostorové stany s výhledem na pódium.

Pořadateli festivalu jsou Diecézní charita ostravsko-opavská a Římskokatolická farnost Ostrava-Kunčičky. Festival se uskuteční také za podpory Moravskoslezského kraje, statutárního města Ostrava, ČEZ, RPG Byty, s. r. o., městského obvodu Slezská Ostrava, ArcelorMittal Ostrava a. s.