Horizont Cup 2018

18. 8. 2018, 14:00 Fotbalové hřiště TJ Ostrava-Kunčičky, Polní osada 86 Akce pro dobrovolníky, Akce pro veřejnost, Setkání dárců

Kdo zvítězí v 6. ročníku turnaje v malé kopané Horizont Cup 2018? Sobotní odpoledne rozhodne o vítězi putovního poháru. Přijďte fandit svému týmu 18. 8. od 14 h. na fotbalové hřiště TJ Kunčičky.

Podmínky účasti:

• Na turnaj se mohou přihlásit osoby starší 15 let z řad obyvatel, institucí působících v Ostravě, sponzorů a spřátelených organizací do 17. 8. 2018.
  • Přihlašuje se 6-ti členný tým + náhradník a brankář. Je nutné s přihlášením dodat jmenný seznam hráčů a kontakt na kapitána týmu.
  • Hraje se utkání 2 x 20 min. na polovině fotbalového hřiště. Počet utkání, které jeden tým odehraje, bude stanoven podle počtu přihlášených týmů před turnajem.
  • Registrační poplatek za tým je 350 Kč.
  • Jak se můžete na turnaj přihlásit?

Horizont Cup

Pro přihlášené hráče bude zajištěno občerstvení. Hosté a ostatní návštěvníci si občerstvení mohou na místě zakoupit.

Na společné setkání se těší aktivní obyvatelé Kunčiček a pracovní tým Diecézní charity ostravsko-opavské.

Akci Horizont Cup podpořilo statutární město Ostrava - městský obvod Slezské Ostravy.

Projekt Komunitní práce v Osadě míru je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.

Slezska           Logo OPZ barevné