Horizont Cup 2019

18. 7. 2019, 14:00 fotbalové hřiště TJ Ostrava-Kunčičky, Polní osada 86 Akce pro dobrovolníky, Akce pro veřejnost, Setkání dárců

Zapojte se do turnaje v malé kopané a získejte putovní pohár pro vítěze 7. ročníku Horizont Cupu.  Těšíme se na Vás!

Podmínky účasti:

• Na turnaj se mohou přihlásit osoby starší 15 let z řad obyvatel Ostravy, institucí působících v Ostravě, sponzorů a spřátelených organizací do 17. 7. 2019.
  • Přihlašuje se 5 členný tým + náhradník a brankář. Je nutné s přihlášením dodat jmenný seznam hráčů a kontakt na kapitána týmu.
  • Hraje se utkání v délce 2 x 20 min. na polovině fotbalového hřiště. Počet utkání, které jeden tým odehraje, bude stanoven podle počtu přihlášených týmů před turnajem.
  • Registrační poplatek za tým je 350 Kč.
  • Jak se můžete na turnaj přihlásit?

Pro přihlášené hráče bude zajištěno občerstvení. Hosté a ostatní návštěvníci si občerstvení mohou na místě zakoupit.

Na společné setkání se těší aktivní obyvatelé Kunčiček a pracovní tým Diecézní charity ostravsko-opavské.

Plakát_Horizont Cup 2019

Akci Horizont Cup podpořilo statutární město Ostrava - městský obvod Slezské Ostravy.